Економте на опалюванні власного будинку

Чи існують спеціальні програми економії?

З радістю повідомляємо, що Ощадбанк відновив програму кредитування на придбання енергозберігаючих матеріалів і негазових котлів з компенсацією частини суми кредиту в рамках Державної програми

На придбання котла, який використовує будь-які види палива та енергії (окрім природного газу та електроенергії) з компенсацією від 20 до 35 відсотків суми кредиту (максимум 12 тис. грн.)
На придбання енергоефективного обладнання та / або матеріалів з компенсацією 35 відсотків суми кредиту (максимум 14 тис.грн.).

Докладніше про теплоакумулюючий бак. Схема, розрахунок ємності та підключення.

Теплоаккумулятор, буферна ємність — це ємність з водою певного обсягу, яка встановлена ​​поруч з котлом і утеплена. Бак теплоаккумулятор річ, безумовно, корисна, але і не дешева. Ми постараємося розповісти про його призначення, і типах.

На що потрібно звернути увагу у першу чергу при виборі твердопаливного котла

Починаючи з кінця 2014 року і до 2015 виробники котлів на твердому паливі (дрова, пелета, вугілля) виявили великий інтерес до даного напрямку. Адже краще один раз придбати котел, і самим мати можливість контролювати тепло будь то будинок або виробниче приміщення, ніж чекати від держави все нових і нових тарифів за опалення і газ.

В Україні, є величезний вибір твердопаливних котлів, що працюють на різному твердому паливі. Як і вітчизняного так і закордонного виробництва. Тут ми розповімо, на що в першу чергу варто звертати увагу при виборі та купівлі твердопаливних котлів.

Як підібрати потужність котла виходячи з площі приміщення

Ефективність і якість роботи системи опалення , багато в чому  залежить від того на скільки правильно підібраний котел.

Що б найбільш точно і вірно визначити тепловтрати приміщення робиться енергоаудит. Але через його вартості проводити його для будинку невеликої площі не доцільно.