Економте на опалюванні власного будинку

Механічний регулятор тяги

Ціна: 500 грн;

Механічний регулятор тяги підтримує задану температуру теплоносія на виході з котла, як правило, для твердопаливних котлів, ця величина становить + 65 + 95оС. Регулюється температура теплоносія шляхом зменшення або збільшення інтенсивності горіння палива в топці котла. за рахунок регулювання заслінки на дверцятах зольника, яка, шляхом відкриття / закриття дозують подачу кисню (первинне повітря) в камеру згоряння. На стадії розгоряння палива заслінка максимально відкрита але після того як температура теплоносія досягла необхідного значення-заслінка прикривається і паливо в камері згоряння починає процес тління. Звичайно регулювати заслінку вручну не зовсім комфортно, для автоматизації цього процесу і служить регулятор тяги.

Зміна температури теплоносія в теплообміннику котла викликає стиснення або розширення робочої речовини в термоелементі, регулятор тяги «відчуває» це зміна і регулює заслінку до необхідного положення. Управління заслінкою здійснюється за допомогою важеля, до якого прикріплена керуюча ланцюжок.

Регулятор тяги котла, як і блок управління котлом, може монтуватися на котел як вертикально так і горизонтально, в залежності від того, де саме виробник котла передбачив патрубок для даного пристрою. Зазвичай на твердопаливних котлах вже передбачені отвори під установку регулятора тяги, найчастіше використовується для приєднання трубопроводів різьблення в стандартному варіанті G ¾ «.

Обсуждение закрыто.